Русский   English

Продукция Гринизация, дозировки, правила приёма

Биохимический состав МНФК Гринизация

Гринизация в клинической практике

Научные публикации

Научные конференции

Контакты, вопросы

Информация для ученых и практикующих врачей


   

 Информация для ученых и практикующих врачей

 
 

Приглашаем к сотрудничеству ученых и практикующих врачей

Ознакомиться с договором

Ознакомиться с картой больного

Противотуберкулёзные антибиотики


ЗАПРОШЕННЯ

Виходячи з рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), з метою поліпшення стану здоров'я населення, зниження рівнів захворюваності, інвалідності, смертності, подовження активного довголіття і тривалості життя, відповідно до основних завдань, визначених Міжгалузевою комплексною програмою "Здоров'я нації" на 2002-2011 роки, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України №14 від 10 січня 2002 р., Інститутом здоров’я  нації, спільно з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка, виконано ряд науково-дослідницьких робіт, які засвідчили високу ефективність застосування методу «ГРІНІЗАЦІЯ»® для підвищення ефективності та безпеки специфічної терапії.
На даний час проводяться роботи по залученню науковців і практикуючих лікарів у проведенні довгострокового медико-статистичного спостереження та напрацюванню нових схем і способів застосування вищезазначеного методу.
Для отримання більш детальної інформації щодо участі в цій роботі пропонуємо заповнити анкету, або надати інформацію про себе співробітникам Інституту у зручний для Вас формі (візитна картка, E-Mail, тощо).

Інститут здоров’я нації, Україна, 01030, м. Київ, вул. Чапаєва, 3 тел/факс +38 (044) 537-52-80 (багатоканальний) e-mail: info@izn.com.ua.

 

 

 
УКРМЕД - Каталог Медичних Сайтiв в Українi

Все права защищены. © 2007-2012 "Институт Здоровья Нации"

Любое использование материалов и их подборки, элементов дизайна может осуществляться лишь с разрешения Института здоровья Нации и только при наличии ссылки на izn.com.ua